چاپ کارت ویزیت ۱۳۹۸-۸-۱ ۱۳:۴۲:۳۸ +۰۰:۰۰

چاپ کارت ویزیت

اولین و ساده­‌ترین و در عین حال پرکاربردترین ابزار تبلیغاتی برای بیزینس­‌های مختلف چاپ کارت ویزیت است. برخلاف سایر روش‌های تبلیغاتی، کارت ویزیت قابلیت حمل بسیار راحتی دارد و داشتن آن می‌­تواند برای بیزنس و کار شما معرف بسیار خوبی باشد. وقتی شما در یک جلسه کاری هستید ساده­‌ترین کار ممکن برای تبلیغ کارتان می‌­تواند ارایه کارت ویزیت باشد. همکاران ما در موسسه چاپ نارون سبز آماده همکاری برای چاپ کارت ویزیت با بالاترین کیفیت هستند.

چاپ کارت ویزیت چه مزیت­‌هایی دارد؟

اولین مزیت کارت ویزیت قیمت بسیار مناسب آن است. شما می­‌خواهید کسب و کارتان را در فرصت­‌های مختلف تبلیغ کنید و چه چیزی آسان­‌تر و کاربردی تر از کارت ویزیت. به راحتی چندین عدد از آن را می­‌توانید در کیف پول یا ماشین‌تان بگذارید و در فرصت مناسب آن را به مخاطبین‌تان جهت معرفی کسب و کارتان ارایه کنید. مزیت دیگر آن این است که شما در کمترین زمان ممکن می­‌توانید به معرفی بیزنس خود به مخاطبین‌تان بپردازید. سومین مزیت چاپ کارت ویزیت این است که کارت­‌های ویزیت به دلیل استحکام خوبی که دارند می­‌توانند در دست مشتریان شما باشند و آن‌ها نیز این کارت را به افراد دیگر جهت معرفی کسب و کار شما ارایه کنند.

اهمیت چاپ کارت ویزیت چیست؟

اگر فکر کنید که چاپ کارت ویزیت یک کار تشریفاتی و بی‌مورد است باید بدانید که انجام این کار می‌­تواند به دلایلی بسیار مهم باشد. چاپ کارت ویزیت می­‌تواند قابلیت پیگیری از طرف مشتریان را بالاتر ببرد. آن‌ها کارت ویزیت شما را در دست دارند و برحسب نیازشان در اولین فرصت مستقیماً توسط کارت ویزیت با شما تماس خواهند گرفت. چاپ کارت ویزیت نشان می­‌دهد که شما در کارتان حرفه­‌ای هستید. یکی از نشانه­‌های آماتور بودن یک کسب و کار در دید مشتریان نداشتن کارت ویزیت می­‌باشد.

چاپ کارت ویزیت شما را روی هدف کسب کارتان متمرکز می­‌کند. به این معنی که در هرجایی که هستید و در هر فرصتی که پیش می‌­آید دوست دارید کارت ویزیت خود را به دیگران بدهید تا از فرصت به وجود آمده جهت معرفی کارتان نیز استفاده کنید. نهایتاً اینکه کارت ویزیت می­‌تواند به مشتریان این اطمینان خاطر را بدهد که هر وقت به مشکلی برخوردند می‌­توانند با شما تماس برقرار کرده و همسو با خدماتی که شما ارایه کرده‌­اید مشکلات‌شان را مطرح کنند. کارت ویزیت این اطمینان خاطر که شما دردسترس خواهید بود را به مشتریان ارایه می‌­کند.

انواع روش‌های چاپ کارت ویزیت کدامند؟

دو روش عمده برای چاپ کارت ویزیت وجود دارد: چاپ به روش افست و چاپ به روش دیجیتال (اینجا کلیک کنید). اگر در نظر دارید کارت ویزیت خود را در تیراژ بالا چاپ کنید می­‌توانید از چاپ افست استفاده نمایید. در صورتی که در نظر دارید تیراژ کمی از کارت ویزیت را چاپ کنید می‌­توانید روش دیجیتالی را انتخاب نمایید.

چاپ کارت ویزیت و ابعاد و سایز آن

سه سایز معمول و رایج در چاپ کارت ویزیت موجود می­‌باشد:

–  سایز ۸٫۴ در ۵٫۸

– سایز ۶ در ۹

– سایز ۵٫۵ در ۵٫۵

معمولاً رایج‌ترین سایز برای کارت‌­های ویزیت سایز ۶ در ۹ می­‌باشد.

انواع کارت ویزیت به لحاظ جنس آن‌ها

کارت ویزیت به لحاظ جنس مورد استفاده در آن انواع مختلفی دارد که رایج‌­ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

– چاپ کارت ویزیت موضعی استخوانی

– چاپ کارت ویزیت لمینت مات و براق

– چاپ کارت ویزیت گلاسه روکش UV

– چاپ کارت ویزیت سوسماری

– چاپ کارت ویزیت کتان

– چاپ کارت ویزیت سلفون مات و براق

– چاپ کارت ویزیت موضعی سلفون