چاپ پاکت ۱۳۹۸-۸-۸ ۰۶:۴۵:۳۹ +۰۰:۰۰

چاپ پاکت

بعد از سال‌ها فعالیت در حیطه چاپ ابزارهای تبلیغاتی، می‌دانیم که چقدر مهم است که شرکت‌­ها بتوانند از خود تصویر خاصی را به مشتریان نشان دهند و مهم‌تر اینکه آن را حفظ کنند. شما به عنوان یک مدیر بیزینس و کسب و کار از چه روشی می­‌خواهید این تصویر حاص را در ذهن مشتریان خود ایجاد کنید؟ توجه به جزئیات بسیار مهم است و می‌تواند همه تفاوت‌ها را ایجاد کند.

اینکه شما در شرکت خود چه امکاناتی برای کارمندان خود مهیا کرده‌­اید و در کدام ناحیه از شهر اقدام به تاسیس شرکت نموده‌­اید کافی نیست بلکه شما می‌­بایست برای به وجود آوردن وجهه و اعتبار برای شرکت خود از اقلام چاپی که برای برقراری ارتباط میان شما و مشتریان‌تان چاپ می­‌شوند استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین آن‌ها چاپ پاکت است.

تاسف آور است که هنوز برخی از شرکت­‌ها در ارسال محصولات خود یا خدمات خود و یا اینکه بخواهند پیامی را به مشتری یا سازمان دیگری ارسال کنند آن را به صورت آماتور ارسال می­‌کنند. ارسال محصولات و خدمات و سایر موارد در یک پاکت خاص شرکت عنصر بسیار مهمی از استراتژی بازاریابی شرکت شما است

بله ساده‌ترین کاری که باید انجام شود این است که مدیر تأمین شما سفارش چاپ پاکت مخصوص به شرکت شما بدهد. ارسال محصولات و خدمات از طریق پاکت مختص به یک شرکت کاری تشریفاتی نیست اولین چیزی که مشتری پس از دریافت نامه یا محصولات از طریق پست می‌­بیند پاکت شما است. حال اگر شما یک پاکت بسیار شیک و جذاب طراحی کرده باشید به صورت ناخودآگاه حس اطمینان را از مشتری دریافت کرده‌­اید و پرستیژ کاری شما به شدت بالاتر می‌­رود.

فرض کنید شما می‌­خواهید کاتالوگ یا بروشور خود را به شرکت یا مشتریان خاصی ارسال کنید. یک حالت این است که این کاتالوگ یا بروشور در داخل یک پاکت نامه عمومی ارسال شود و حالت دیگر این است که در داخل یک پاکت مختص به شرکت شما ارسال گردد. مطمئن باشید در حالت دوم ارزش کاتالوگ و بروشور شما چندین برابر خواهد شد و افراد بیشتری سعی خواهند نمود آن را باز کرده و بروشور یا کاتالوگ شما را مطالعه کنند. شما شاید هزینه زیادی برای محصولات و خدمات خود صرف نموده­ باشید اما باید از ارزش محصولات خود نیز با استراتژی­‌هایی که بسیار کوچک اما تاثیر گذاراند حمایت کنید.

انواع طرح در چاپ پاکت

  • چاپ طلا و نقره
  • چاپ متالایز
  • چاپ به صورت رنگی و ترکیبی
  • چاپ ۴ رنگ در اندازه زینک‌های استاندارد

انواع سایز در چاپ پاکت

در چاپ پاکت ابعاد مختلفی استفاده می­‌شود. پاکت A3، A4 و A5 و پاکت ملخی از ابعاد رایج در چاپ پاکت هستند. همچنین جنس کاغذهایی که برای پاکت استفاده می‌­شود تحریر ۸۰ گرم، تحریر ۱۰۰ گرم، کوتد ۱۲۰ گرم، گلاسه ۱۳۵ گرم و کتاب ۱۲۰ گرم است. تمام این ابعاد و جنس کاغذهایی که گفته شد انتخابی و بسته به سلیقه هستند. شما در چاپ پاکت می­‌توانید هر ابعادی که مد نظرتان است یا هر جنس کاغذ سفارش دهید.

قابل ذکر است که موسسه چاپ نارون سبز با سال‌ها تجربه در زمینه امور چاپ و تبلیغات، آماده همکاری با شما برای طراحی بهترین نمونه‌ها پاکت و همچنین چاپ پاکت در انواع مختلف و با کیفیت بالا می‌باشد.