چاپ بروشور ۱۳۹۸-۸-۶ ۱۱:۳۵:۱۵ +۰۰:۰۰

چاپ بروشور

بروشور یک سند کاغذی آموزنده برای تبلیغات است. به بیان ساده‌­تر آن‌ها برگه‌هایی هستند که چند خط تا می‌خورند و در هر صفحه مطالبی تازه را برای ما بیان می‌کنند. بروشور در درجه اول برای معرفی یک شرکت، سازمان، محصولات یا خدمات و اطلاع رسانی به مشتریان بالقوه به کار می‌رود. بروشورها را عمدتاً در داخل رونامه‌ها، به صورت شخصی و دست به دست یا در مکان‌های پر رفت و آمد در معرض دید مردم قرار می‌دهند.

اصلی‌ترین هدف در چاپ بروشور آن است که مشتریان با خواندن آن در مورد یک موضوع، کالا یا خدمات خاص اطلاعاتی را به دست آورند. چاپ بروشور بسیار اهمیت دارد زیرا به جلب مشتریان بالقوه یا پنهان کمک زیادی می‌کند و در مقایسه با تبلیغات در مجلات و روزنامه‌­ها نیز مقرون به صرفه است. مدیران می‌توانند بعد از چاپ بروشورهای مختلف، یک نسخه از آن‌ها را نگه­ دارند تا مخزن بسیار خوبی از مجموعه کالاها و خدمات جمع آوری گردد.

مزیت‌هایی چاپ بروشور برای بیزنس شما

بروشور به راحتی قابل توزیع و پخش است.

شما می‌توانید بروشور خود را در تمامی مکان‌های شلوغ و پر رفت و آمد قرار دهید، مخصوصاً مکان‌هایی که احساس می‌کنید مشتریان و مخاطبان خدمات شما در آن مکان‌ها رفت و آمد زیادی دارند. قرار دادن برشور در این مکان‌ها به صورت معجزه‌ آسایی خدمات و محصولات شما را تبلیغ خواهد کرد.

بروشور بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.

اگر مدیری هستید که هم می‌خواهید تبلیغات کنید و هم دوست دارید ریخت و پاش مالی زیادی برای تبلیغات نداشته باشید و هدفمند تبلیغ کنید چاپ برشور ابزار بسیار مناسبی برای شما خواهد  بود. بروشور به صورت مختصر و مفید و در قالبی شکیل و زیبا و جذاب خدمات شما را به عالی­‌ترین شکل ممکن تبلیغ خواهد کرد.

چاپ بروشور اطمینان و اعتماد در مشتری ایجاد می‌کند.

چاپ بروشور از خدمات و کالاهای خود این دید را به مشتری می‌دهد که با یک گروه متخصص و حرفه‌ای سروکار دارد و می‌­تواند تا حدودی از کالا و خدماتی که دریافت خواهد کرد اطمینان کسب کند. اعتبار و وجهه شرکت یا کسب و کار شما باید از  طریق یک روش به مشتریان انتقال یابد. چاپ بروشور این کار را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

با چاپ بروشور اطلاعات بسیار زیادی را به مشتریان منتقل خواهید نمود.

در مقایسه با سایر ابزارهای تبلیغاتی، بروشور می‌­تواند اطلاعات زیادتر و دقیق‌­تری را به مشتریان انتقال دهد. حتی اگر بخواهید قیمت کالاها و خدمات خود را به مشتریان اعلام کنید نیز می­‌توانید از طریق بروشور انتقال دهید.

چاپ بوروشور امکان ارتباط نزدیک با مشتریان را تسهیل می‌کند.

وقتی مشتریان شما بروشور را می­‌خوانند شما این امکان را پیدا می‌­کنید که به هریک از آن‌ها به صورت اختصاصی اطلاعات جزیی و دقیق را ارایه کنید. به عبارت بهتر، شما به جای ارایه اطلاعات کلی و عمومی که معمولاً در یک سخنرانی ارایه می­‌شود بروشور این امکان را به شما می‌­دهد که از طریق ارایه اطلاعات جزیی‌تر و بدون حاشیه­ روی، مهم‌ترین اطلاعات را برای آن‌ها ارسال کنید.

چاپ بروشور به بیزنس و کسب و کار شما قدرت می­‌دهد.

وقتی شما برای بیزنس خود بروشور چاپ می‌­کنید در مشتریان شما این دیدگاه به وجود می‌­آید که شما سرمایه­‌گذاری خوبی در کار خود کرده‌­اید. وقتی شما ابزار تبلیغاتی چاپی قوی مانند بروشور برای کسب و کار خود استفاده می­‌کنید دیدگاه مشتریان نسبت به شما این خواهد بود که شما تجارت جدی دارید و از کسب و کار خود حمایت بسیار خوبی دارید. 

چاپ بروشور و انواع آن

– بروشور Gate fold

– بروشور Bi-Fold

– بروشور Tri-Fold

– بروشور Z-Fold